فلزیاب مجهز به نقاله

فلزیاب صنعتی برای جستجوی آلودگی فلزی در کالای بسته بندی تا 50 کیلوگرم طراحی بهداشتی

فلزیاب جاذبه ای

سیستم های فلزیاب جاذبه ای ما به سرعت و به راحتی در لوله کشی موجود شما ادغام می شوند

فلزیاب مجهز به نقاله

فلزیاب صنعتی برای جستجوی آلودگی فلزی در محصول فله نظیر انواع خشکبار و حبوبات،برنج،چای

فلزیاب ها جهت عملکرد سریع و بی نظیر با نصب راحت جهت شناسائی آلودگی های فلزی از انواع آهنی و غیر آهنی طراحی شده ، و دارای نو آوریهای تکنیکی فوق العاده ای می باشد

این دستگاهها دارای پیشرفته ترین مهندسی روش ساخت کوئل میباشد . بطوری که لرزش و تداخل سایر وسایل برقی و شک گرمائی هیچ اثر سوئی بر روی آن نمی گذارد .
برای محیط های دارای شرایط سخت صنعتی ساخته شده است انسجام دستگاه تامین کننده حالت استاندارد IP69K جهت محیط های سخت می باشد . و حالت محافظتی دستگاه جهت کار در دمای بالا را افزایش داده است.

فلزیاب یک انتخاب صحیح به منظور مطمئن ساختن مشتری از بابت نبود آلودگی های فلزی خطرناکی است که بالقوه در محصولات صنایع غذائی موجودند . همچنین محدوده تشخیص فلزیاب باعث ایجاد امنیت برای ماشین آلات نیز می گردد  . به طوری که باعث دوام و اطمینان و ارتقاء کیفیت محصولات  و یک مزیت رقابتی نسبت به رقیبان شما در این زمینه خواهد شد .این دستگاه یک ماشین چند فرکانسی واقعی می باشد.این دستگاه می تواند در هرفرکانسی بین

40 KHz تا  900KHz کار کند و توانائی انتخاب فرکانس عملکردی مناسب را درچند ثانیه دارد .این ویژگی محدودیت های قبلی را که بوسیله فلزیاب های تک سیگنالی و یا با سیگنال محدود ایجاد می شد حذف کرده است .

بدلیل فرکانسهای فراوان قابل دسترس در،اپراتور می تواند عملکرد دستگاه را برای رنج وسیعی از محصولات بهبود ببخشد.

 با توجه به تغییر پذیری بالای این سیستم ، می تواند به راحتی برای یک محصول جدید مورد استفاده قرار بگیرد

دستگاه ما دارای یک سیستم ارزیابی عملکرد (PVS) بسیار کارآمد می باشد . این سیستم به طور اتوماتیک باعث می شود اپراتور عملکرد دستگاه را در فاصله های زمانی قبل از راه اندازی بر اساس قوانین HACCP چک کند .