صرف نظر از این که شما مواد غذایی ، دارویی ، لاستیک وپلاستیک یا سایر محصولات را تولید یا فرآوری می کنید ، فلزیاب های تونلی ما به راحتی در تمام خطوط تولید کالاهای بسته بندی شده و فله ادغام می شوند. پس از نصب در ، آنها به محافظت قابل اطمینان از مصرف کنندگان و ماشین آلات در برابر آلاینده های فلزی کمک می کنند.

مزایای استفاده از فلزیاب های صنعتی
آلودگی های فلزی مغناطیسی و غیر مغناطیسی را با دقت شدید تشخیص دهید.
از آسیب دیدن ماشین آلات و خرابی خط تولید جلوگیری کنید
ازکیفیت محصول مطابق با استانداردها و گواهینامه های مورد نیاز اطمینان حاصل کنید.
در برابر شکایات مشتری مصون باشید .

 

توانایی های ما در ارایه انواع فلزیاب صنعتی

امکان سفارشی سازی با هر اندازه و هر خط تولید در طیف های مختلف صنعت
تجربه چندین ساله ما در انواع صنایع متمرکز بر کاربرد ، ما را قادر می سازد تا به سرعت در فرآیندهای خود راه حل هایی ارائه دهیم که کاملاً در خط تولید شما ادغام شود!

از نظر طراحی و توسعه ، ما روی ساخت فلزیاب ها ، برارتقای سطح کیفی وتکنیکی سیستم های خود تا حد امکان تمرکز می کنیم. ماشین آلات و سیستم های ما همچنین از سطح بالایی از پایداری مکانیکی و مقاومت در برابر تداخل برخوردار هستند – کیفیتی که در آلمان مهندسی و ساخته شده است.

نحوه کار سیستمها
تشخیص مبتنی بر فناوری القایی
توانایی های شناسایی سیستم های فلزیاب ما فقط به مواد آهنی یا مغناطیسی محدود نمی شوند بلکه شامل انواع فلز می شوند. برای این کار ، آنها از روش فرستنده / گیرنده بر اساس القاء الکترومغناطیسی استفاده می کنند. در حین کار ، فلزیاب یک میدان الکترومغناطیسی ثابت تولید می کند. اگر یک قطعه فلز از ردیاب عبور کند ، میدان مغناطیسی را مختل می کند. سیگنال متعاقباً اطلاعات را به عنوان حضور فلز دریافت می کند.

تجزیه و تحلیل سیگنال دیجیتال
این نرم افزار در ماژول کنترل ، سیگنال های ضبط شده را تجزیه و تحلیل می کند. سیستم باید بتواند به طور قابل اطمینان آلاینده های فلزی را از تداخل محیط یا خود محصول متمایز کند ، زیرا یک محصول – بسته به هدایت ذاتی آن – می تواند سیگنال را تغییر دهد.

بنابراین سیستم های کنترل ما از الگوریتم های پیشرفته ای برای تجزیه و تحلیل سیگنال ها با مقادیر مرجع استفاده می کنند که از پیش تعیین شده اند یا در طی عملیات در حال انجام ایجاد می شوند. این روش باعث می شود تا آنها آلارم های کاذب را تحریک نکنند ، ضمن اینکه سیستم را قادر می سازد با اطمینان آلاینده های فلزی را شناسایی کند. در صورت شناسایی یک آلاینده ، ماژول (بسته به نوع پیکربندی) سیگنال را به ماژول کنترل فرآیند می فرستد ، و واحد جداسازی پایین دست را فعال می کند ، به اپراتور اطلاع می دهد که یک آلودگی فلزی پیدا شده است .

جداسازی جسم فلزی از محصول بدون توقف خط و به سرعت
بازوهای مفصل گردنده ، نازل های پمپ هوا و فشار ، تسمه های طولی ، دریچه چرخان و تسمه های جمع آوری در دسترس هستند تا بتوانند به عنوان وسیله ای برای از بیرون بردن محصولات آلوده ، به صورت خودکار و با کمی از بین رفتن مواد عبوری عمل کنند. انتخاب روش تخلیه محصول آلوده به ماهیت محصول ، نوع انتقال و پارامترهای دیگر بستگی دارد.

مشاوره و فرصت های آزمایش
آیا هنوز سوالی دارید؟ آیا به دنبال بروشور یا برگه داده فنی هستید؟ آیا می خواهید ما را با توجه به برنامه خاص خود با خبر کنید و مشاوره بگیرید ؟ با ما تماس بگیرید!

مرکز فن آوری ما همچنین امکان آزمایش محصولات شما را با سیستم ها و دستگاه های ما را فراهم می کند. می توانید محصول را برای آزمایش برای ما ارسال کنید .